Як поводитися під час карантину: поради фахівців
Людський фактор — вирішальний фактор. Це справедливо для кожної ситуації, а надто такої, з якою людство не стикалося понад сто років. Один носій вірусу може спричинити смерть багатьох людей — шляхом живого контакту.
Кожен може несвідомо стати носієм вірусу, просто постоявши в громадському транспорті поруч із зараженою людиною. Навіть якщо, в силу особливостей організму, ця людина виживе, вона обов’язково стане причиною зараження своєї сім’ї — через близький контакт: дихання, чхання, краплини слини на спільному посуді тощо.
Саме таку картину ми спостерігаємо в Україні: семеро нових хворих на COVID-19, про котрих 17 березня 2020 року оголосило МОЗ — включно з летальним — це люди, котрі перебували в контакті із раніше виявленими інфікованими.
Щоб уникнути масових смертей та тотального зараження населення країни COVID-19, фахівці радять ставитися до ситуації відповідально. Кожен може зробити особистий внесок як у боротьбу з епідемією коронавірусу, так і в боротьбу з супутніми епідеміями — паніки та депресії. Для цього слід дотримуватися простих правил.
#1 – перебувай на самоізоляції:
- Це особистий вклад в обмеження кількості нових заражень. Навіть якщо легко перенесеш хворобу або ж навіть не помітиш її наслідків.
- Якщо у тебе є можливість працювати віддалено – зроби це. Без зайвої потреби не відвідуй публічні місця. Це також про відповідальність.
- Читай гарні книжки, почни вивчати іноземні мови. Якщо у тебе є діти, карантин – прекрасна можливість для вас побути разом і реалізувати те, що відкладали роками на потім.
#2 – допомагай одиноким людям похилого віку:
- Запропонуй допомогу з доставкою їжі, розкажи про базові заходи безпеки. Але уникай особистого контакту, щоб не наражати на небезпеку.
#3 – морально підтримуй і бережи нерви медиків:
- Вони також потребують твоєї підтримки. Медики будуть надією і шансом вижити для тисяч українців.
#4 – будь позитивним лідером:
- Настав час, коли кожен може проявити себе як справжній суспільний лідер. Байдуже хто ти – мер міста, керівник компанії чи просто небайдужий громадянин.
#5 – дотримуйся інформаційної гігієни:
- Не піддавайся паніці та не давай її сіяти. Якщо ти журналіст чи блогер, поширюй інформацію, яка може врятувати, а не зашкодити.
Пам’ятайте:
Якщо Ви — лідер думок, відомий артист чи політик – запишіть звернення, поширюте інформацію про заходи безпеки, навіть якщо вони комусь видаються банальними.
Люди нині потребують точок опори.
Запасіться терпінням, людяністю, милосердям. Вони всім нам дуже знадобляться ближчим часом. І не забувайте про оптимізм 🙂
Майбутнє країни залежить від кожного з нас.
Читайте також: «Як запобігти зараженню коронавірусом: виняткові поради спеціаліста» та «Чим лікувати коронавірус? Попереджає МОЗ Франції«.
Новости по теме:
- Категории: Мир, Общество, Украина; Теги: захист від коронавірусу, как лечиться от коронавируса, коронавирус;
- Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
- подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
- присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , Viber , а также Google Новости,
- смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.
Вы читали новость: «Як поводитися під час карантину: поради фахівців»; из категории Мир на сайте Медиа-группы «Объектив»
- • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
- • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
- • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
- • Дата публикации материала: 18 марта 2020 в 11:38;
Корреспондент Вікторія Березка в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Людський фактор — вирішальний фактор. Це справедливо для кожної ситуації, а надто такої, з якою людство не стикалося понад сто років. Один носій вірусу може спричинити смерть багатьох людей — шляхом живого контакту.".