• Вс 19.01.2025
  • Харьков  +0°С
  • USD 42.17
  • EUR 43.32

У Харкові через вибухи піротехніки почали губитися собаки (відео)

Общество   
У Харкові через вибухи піротехніки почали губитися собаки (відео)

У період новорічних свят у соцмережах з’являлися дописи людей, які розшукують своїх чотирилапих улюбленців.

Власники зазначали: їхні собаки втекли, злякавшись вибухів петард чи феєрверків. Існують і трагічніші наслідки від таких святкових розваг. Київська журналістка Єкатерина Сенч розповіла, як через піротехніку загинув її улюбленець.

Єкатерина Сенч, журналістка
У нашого Скайчіка серцевий напад. Причина — стрес від новорічних салютів. Сердечко зупинилося 4-го січня. Таке відчуття, що кожен з новорічних салютів потрапив мені самій прицільно в серце. Спи спокійно, друже.

А от у Празі через феєрверки постраждали лебеді. За словами очевидців, птахи злякалися вибухів та намагалися від них сховатися, але в паніці почали врізатися в трамвайні проводи.

Наталі, очевидиця
Почався салют, ми стояли на сусідньому мосту з видом на Карлів міст і раділи життю перші 10 хвилин. А потім почався треш. Лебеді, яких там величезна кількість, почали кидатися, перелітати низько через мости та падати на землю. Після 5-го лебедя я перестала їх рахувати. Я тримала лебедів в руках і бачила паніку в їхніх очах.

Харківський кінолог Олександр Балим дає поради власникам собак. Зазначає: щоб тварини не лякалися гучних звуків, їх треба адаптувати до стресових ситуацій ще змалку. Робити це можна на дресирувальних майданчиках з фахівцем, або навіть вдома самостійно. Час від часу собака обов’язково повинен отримувати так званні «шумові подразники», додає чоловік.

 

Олександр Балим, старший інспектор кінологічного центру ГУ Нацполіції в Харківській області

Это просто пластиковые пустые бутылки, просто хлопающие шарики надувные, но они должны быть на очень большом расстоянии. Для того, чтобы плавненько, постепенно собака получила часть этого стресса.

 

Балим зазначає, що собака завжди має бути надійно зафіксований нашийником та поводком. Але якщо пес все ж таки втік, кидатися до нього одразу — небезпечно. Адже тварина може відреагувати неадекватно під час стресової ситуації та навіть покусати власника.

 

Олександр Балим, старший інспектор кінологічного центру ГУ Нацполіції в Харківській області

Плюс один человек желательно должен находиться в районе дома. Там, где собака проживает в основном. Потому что зачастую собаки возвращаются домой.

 

Кінолог наголошує: щоб знайти загубленого улюбленця було легше, на його нашийнику обов’язково має бути адресний брелок. На ньому власник зазвичай вказує телефон, місце проживання та кличку собаки.

Автор: Ніколь Костенко
Популярно

Вы читали новость: «У Харкові через вибухи піротехніки почали губитися собаки (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 6 января 2020 в 19:16;
  • Корреспондент Ніколь Костенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У період новорічних свят у соцмережах з’являлися дописи людей, які розшукують своїх чотирилапих улюбленців".