• Вс 19.01.2025
  • Харьков  +0°С
  • USD 42.17
  • EUR 43.32

Фестиваль науки та креативу «NEOсвітній Арсенал» відкрився у Києві

Культура   
Фестиваль науки та креативу «NEOсвітній Арсенал» відкрився у Києві

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» працює в Києві з 27 лютого по 1 березня. Його проводять у виставковому комплексі «Мистецький Арсенал», де всі охочі можуть наочно познайомитися із останніми досягненнями у науці, мистецтві та сучасних технологіях.

В ньому беруть участь архітектурні, анімаційні й театральні студії, музеї і картинні галереї, мовні школи, центри робототехніки, бібліотеки, молодіжні клуби та громадські організації.

Цьогорічна концепція фестивалю полягає у своєрідному чотириденному квесті «для дітей, батьків та вчителів».

Насправді ж, відвідувачі мають змогу взяти участь в інтерактивних програмах, побувати у творчих лабораторіях, на майстеркласах та театральних виставах. Також тут діє ярмарок ігор для розвитку мислення і книжок.  Спільна тема всіх заходів: «Супермозок: ліва/права півкулі».

https://www.facebook.com/NEOsvitniyArsenal/videos/166899057910270/

Родзинкою експозиції є сенсорний лабіринт.  Його представляють творці інклюзивного закладу»Музею в темряві «Третя після опівночі»», в якому екскурсії проводяться незрячими людьми.

«Вся культура і наука, мистецтво і технології – результат взаємодії мільярдів нейронів. Але як відбувається ця взаємодія? Як працює людська пам’ять і що впливає на здатність до навчання? Чи дійсно у художників домінує права півкуля, а у математиків – ліва? Використовуючи структуру і архітектуру людського мозку як концептуальну рамку, NEOсвітній Арсенал створить різноманітне, насичене і повне викликів середовище, якого потребує молодий мозок для пошуку відповіді на ці питання та різнобічного розвитку», — говорять організатори про свій проєкт.»

Експозиції NEOсвітнього Арсеналу демонструють історичні, культурологічні та соціальні явища через мистецьку метафору. Ось як виглядає ідея, котру демонструє «Музей історії туалету».  Тут представлено лобову долю мозку, котра відповідає за прийняття рішень.

Скроневу частину мозку демонструє герой українських коміксів — блогер кіт Інжир.

Впродовж усіх чотирьох днів можна позайматися творчістю на локації Національного музею історії України. Для дітлахів буде цікавим майстер-клас «Тканий прапорець». Там діти попрацюють із мініатюрними ткацькими верстатами – кроснами і самостійно витчуть собі сувенір на пам’ять у вигляді українського прапорця. Під час майстер-класу практично дізнаєтеся про те, як створюються натуральні тканини – від етапу вирощування льону, прядіння і до ткацтва. А тако ж — якими були перші ткацькі верстати та чим вони відрізнялися.

 
«Мистецький арсенал об’єднає у своєму просторі тих, хто сприяє оновленню системи освіти та реалізує це прагнення у своїй діяльності. Фестиваль складатиметься з тематичної програми від учасників, мистецьких проєктів, перформансів та концертів, лекцій, дискусій, воркшопів та ярмарку», сказано на офіційній сторінці NEOсвітнього Арсеналу у Facebook.
За спеціалізованими сайтами та сторінками Facebook.

 

Автор: Вікторія Березка
Популярно

Вы читали новость: «Фестиваль науки та креативу «NEOсвітній Арсенал» відкрився у Києві»; из категории Культура на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 28 февраля 2020 в 12:46;
  • Корреспондент Вікторія Березка в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» працює в Києві з 27 лютого по 1 березня. Його проводять у виставковому комплексі «Мистецький Арсенал», де всі охочі можуть наочно познайомитися із останніми досягненнями у науці, мистецтві та сучасних технологіях.".