Не в змозі говорити: інтерв’ю з хворою на COVID-19
56-річна італійка Алессандра, котра вже 10 днів проходить інтенсивну терапію у відділенні інфекційних хвороб лікарні «Кремона», через поганий стан легенів не може розмовляти. Її зв’язок зі світом проходить через месенджер мобільного телефону.
Вона дала інтерв’ю виданню «Corrierе della sera» («Вечірній кур’єр»), користуючись мобільним телефоном, писала відповіді на запитання. Жінка вважає, що надзвичайно важливо, аби люди не легковажили, а намагалися вберегтися від зараження на CIVID-19.
Алессандра працює соціальним та медичним працівником в РДА Малео. Вона родом з Кодоньї, має двох дітей та онучку. Жінка прив’язана вночі та вдень до кисню, вона не може говорити. Ділиться досвідом, написавши зі свого мобільного телефону: «Єдиний зв’язок, який у мене залишився зі світом».
Наведемо інтерв’ю з жінкою цілком.
Коли ви виявили позитивну реакцію коронавірус?
«Я відчула лихоманку після ночі на роботі: біль у кістках, легкий кашель. Лікували як грип: тахіпірин та муколітики».
Але краще не стало?
«З кожним днем ставало все гірше. Я зателефонувала 112, але сказала, що не мала контакту із зараженими людьми. Після 9 днів високої температури мої діти розлютилися та передзвонили. Приїхала швидка допомога, всі вони були в спецодязі».
Того дня Кодоньо вже був червоною зоною.
«Спершу мене ушпиталили в поліклініку в Кремону. Заклад використовували як польову лікарню з таборами цивільного захисту. Там зробили перші тести. Коли отримали результат — відправили мене до інфікованих».
Що ви подумали, коли вам сказали діагноз?
«Було таке ж відчуття, як опинитися в пеклі. Вони кажуть вам, але ви не розумієте, що на вас чекає, і краще так. Лікування ніби вбиває вас. Все тіло викручує: болить живіт — з нудотою та блювотою, боляче, лихоманка, жар.»
А як ви зараз?
«Понеділок був моїм найгіршим днем. Госпіталізували мого чоловіка до інтенсивної терапії в Лоді. Я не бачила виходу, задихалася. Хотілося кричати, бо мій тато також вже в лікарні в Лоді.»
Що з коронавірусом?
«Пневмонія все ще є результатом.»
Ви з’ясували, як COVID-19 дістався до Вас?
«Доглядачка у школі моєї внучки була інфікована. Я говорила з нею вранці та вдень. Співробітник ОДА, де я працюю, також був заражений і госпіталізований тут, у Кремоні. Але я про це дізналася пізніше. Або ж, я підчепила його десь у іншому місці, не знаючи цього…»
Чи є у вас в лікарні інформація про те, що відбувається навколо вас?
«Не дозволяється відвідування. У номері два ліжка, але телевізор повернутий на інше ліжко, і там гарнітура. Інформація не доходить».
А лікарі?
«Вони відвідують щоранку, це — добре. Персонал — також, але ніхто має бажання входити. Роблять це якомога менше. Іноді вони стукають у скляні двері…»
Хто є в кімнаті із Вами?
«Набагато молодша пані, її госпіталізували 12 днів тому. Стан погіршився, ми не можемо говорити. Навіть їсти. Я б хотіла з цим покінчити. Вже від двох ложок нудить.»
Читайте також: «Голівудська зірка з України хвора на коронавірус»
Новости по теме:
- Категории: Мир, Общество, Происшествия; Теги: інтерв'ю, Италия, коронавирус;
- Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
- подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
- присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , Viber , а также Google Новости,
- смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.
Вы читали новость: «Не в змозі говорити: інтерв’ю з хворою на COVID-19»; из категории Мир на сайте Медиа-группы «Объектив»
- • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
- • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
- • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
- • Дата публикации материала: 16 марта 2020 в 17:07;
Корреспондент в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "56-річна італійка Алессандра, котра вже 10 днів проходить інтенсивну терапію у відділенні інфекційних хвороб лікарні «Кремона», через поганий стан легенів не може розмовляти. Її зв’язок зі світом проходить через месенджер мобільного телефону.".