• Вс 19.01.2025
  • Харьков  +1°С
  • USD 42.17
  • EUR 43.32

Як ставляться харків’яни до продовження карантину та нових правил (відео)

Общество   
Як ставляться харків’яни до продовження карантину та нових правил (відео)

Деякі харків’яни розповідають: через продовження карантину не можуть працювати. Інші ж вважають, що обмеження навпаки варто продовжувати.

Вікторія Яковенко, кореспондентка

Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 31 серпня. А вже з першого числа встановлюватимуть «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівні небезпеки у регіоні. Їх визначатимуть за результатом оцінки епідемічних показників.

Регіон, який може потрапити до «жовтої», «помаранчевої» або «червоної» зони, матиме хоча б одну з таких ознак: завантаженість ліжок у лікарнях, де приймають хворих на COVID-19 становить більше 50%, середня кількість тестувань — менше 24 на 100 тисяч населення протягом тижня, коефіцієнт виявлення випадків зараження — більше 11%, показник динаміки зростання захворюваності — більше 10%.

Софія Степанівна, харків’янка 

Я считаю, вон сколько добавляется заболеваний. Я сняла маску, пока никого нет, а вообще я в маске. Я считаю справедливо, что должны придерживаться все карантина, масок.

У залежності від епідситуації із поширенням COVID-19 застосовуватимуться відповідні обмежувальні заходи.

Вікторія Яковенко, кореспондентка

Обмеження для «зеленої зони»: обов’язкове носіння маски у громадських приміщеннях, проведення масових заходів за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів; кінотеатри мають бути заповнені на 50%, а у громадському транспорті перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.

 

Сергій, харків’янин

А зачем? Все вроде нормальные. Работе мешает. Никто не работает. Надо зарабатывать деньги, а мы фигней страдаем.

 

Вікторія Яковенко, кореспондентка

«Помаранчевий» та «червоний» рівні епіднебезпеки мають обмеження для діяльності навчальних закладів. У Міністерстві освіти та науки України наголошують, аби переважна більшість 1 вересня пішла до закладів освіти. Але з урахуванням карантинних обмежень.

Днями біля облдержадміністрації батьки, вчителі та учні мітингували проти дистанційної освіти. Пікетувальники скаржилися, що організувати якісне навчання вдома неможливо. А от мати двох дітей Олена навпаки вважає, що карантин у навчальних закладах треба продовжувати.

Олена, харків’янка

У меня мнение свое насчет современной школы, я считаю, что она вообще в принципе как система себя уже исчерпала. Мы вообще за семейное обучение поэтому я не вижу большого урона. Всё равно сейчас все задания, материалы дома родители проходят вместе с детьми. Школа уже давно спихнула эти обязанности на родителей.

Студент Євген з такою думкою не погоджується. Хлопець стверджує: учням треба виходити на навчання з першого вересня.

Євген, харків’янин

Дистанционное обучение оно менее качественное. Поэтому, если хотят получить нормальное образование, то стоит. -Почему менее качественное? -Система дистанционного образование не была развита в принципе. Ее пришлось сделать с нуля, поэтому она не такая качественная.

Українські правоохоронці склали майже 20 тисяч протоколів щодо порушення правил карантину. Суди наклали штрафів на майже 8 мільйонів гривень, повідомив Офіс президента. У Харкові 23 липня міськрада тимчасово зачинила через порушення 5 харківських клубів та кафе.

Автор: Вікторія Яковенко
Популярно

Вы читали новость: «Як ставляться харків’яни до продовження карантину та нових правил (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 24 июля 2020 в 17:16;
  • Корреспондент Вікторія Яковенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Деякі харків’яни розповідають: через продовження карантину не можуть працювати. Інші ж вважають, що обмеження навпаки варто продовжувати".