• Вс 23.02.2025
  • Харьков  -10°С
  • USD 41.73
  • EUR 43.55

Ексдиректору держлісгоспу Харківщини обиратимуть запобіжний захід: подробиці НАБУ

Происшествия   

Ексдиректору одного із держлісгоспів Харківщини вручили підозру та до 5  серпня мають обрати запобіжний захід. У НАБУ розповіли подробиці цієї справи. Йдеться про продаж деревини за заниженими цінами, що призвело до збитків у понад 50 мільйонів гривень. Прізвище затриманого у антикорупційному бюро не називають, проте у журналістів вже є припущення хто це. Усі подробиці — далі.

Автор: Вікторія Яковенко
Популярно

Вы читали новость: «Ексдиректору держлісгоспу Харківщини обиратимуть запобіжний захід: подробиці НАБУ»; из категории Происшествия на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 4 августа 2021 в 17:52;
  • Корреспондент Вікторія Яковенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Ексдиректору одного із держлісгоспів Харківщини вручили підозру та до 5  серпня мають обрати запобіжний захід. У НАБУ розповіли подробиці цієї…".